BRWI

PERFECT BROWS

Zabieg polegający na nadaniu idealnego kształtu brwi oraz koloru za pomocą profesjonalnej henny pudrowej, dzięki której efekt na Twojej skórze utrzyma się średnio 7 dni a na włosie 4 tygodnie. Efektem zastosowania henny jest nadany kolor oraz efekt pogrubionego włosa . Przy zabiegu wykonujemy geometrie oraz regulację włosa.

 

LAMINACJA BRWI BROW BOMBER

Jeśli nie posiadasz idealnych brwi, włoski są niesforne lub rosną dość nieregularnie – poznaj laminowanie brwi  Brow Bomber– innowacyjny zabieg pozwalający na ułożenie i zmianę kierunku niesfornie rosnących włosków. W efekcje Twoja codzienna stylizacja brwi stanie się dużo szybsza.

Przy zabiegu wykonuję regulację oraz koloryzacje farbką

 

 

Każda kobieta wie, że brwi są niezwykle ważnym elementem twarzy. Dbano o nie już w Starożytnym Egipcie, gdzie brwi podkreślano węglem lub granitem. Często niesforne włoski są sporym problemem, zdarza nam się wyrwać ich trochę za dużo albo samodzielnie zafarbować klasyczną henną w niezadowalający sposób. Dlatego zachęcam Cię do skorzystania z mojej usługi stylizacji brwi, abym pomogła Ci osiągnąć wymarzony efekt i zatrzymała go na Twojej twarzy na dłużej.

Znaczenie kształtu i koloru brwi

Stylizacja brwi to praca nad całą twarzą. Każda, nawet najdrobniejsza zmiana kształtu czy kolory potrafi wpłynąć na cały wygląd twarzy. Źle stworzone brwi mogą dodać albo wręcz odebrać charakter urodzie lub sprawić, że mimika naszej twarzy nie do końca będzie odzwierciedlała nasze prawdziwe emocje. Błędów w stylizacji brwi jest wiele i można popełnić je niezwykle szybko. Zbyt grube brwi mogą postarzyć i sprawić, że twarz będzie wyglądała na ciężką i zmęczoną. Zbyt intensywne wyregulowanie włosków sprawi, że cienkie brwi wywołują na twarzy efekt zdziwienia i nie podkreślą odpowiednio pięknego spojrzenia.

Profesjonalna stylizacja brwi

Każda kobieta pragnie, by jej makijaż był trwały i dobrze dobrany. Przez nadmiar codziennych obowiązków moje klientki jak najbardziej chcą ograniczyć czas poświęcany na wykonanie makijażu. Taką możliwość daje nam wykonanie henny brwi. Dzisiaj do wyboru mamy ogrom produktów, w tym klasyczną hennę w proszku do samodzielnego przygotowania, znaną od pokoleń, używaną już przez nasze babcie. Niestety, dosyć ogranicza ilość dostępnych kolorów sprawia, że ciężko dobrać coś idealnego, a efekt utrzymuje się krótko przez szybkie wypłukiwanie pigmentu. Henna żelowa jest nowocześniejszą wersją klasycznej henny, ale farbuje tylko włosy, pozostawiając na skórze bardzo delikatne krycie. Ostatnio bardzo popularny stał się zabieg makijażu permanentnego brwi, który na kilka lat uwalnia nas od konieczności farbowania brwi. Niestety, zabieg nie jest dla wszystkich – jest dość bolesny, odradza się wykonywanie go w silnych okresach nasłonecznienia, nie można go wykonać u kobiet w ciąży i okresie laktacji. Cena brwi permanentnych jest też bardzo wysoka. Świetną alternatywą, łączącą naturalność klasycznej henny i przedłużony efekt makijażu permanentnego jest henna pudrowa.

Henna pudrowa – na czym polega?

Henna pudrowa brwi to ulepszony zabieg klasycznej henny. Polega na dokładnym przygotowaniu skóry (kilkukrotnym jej oczyszczeniu specjalnymi preparatami) oraz geometrią brwi – stworzeniu na twarzy specjalnych linii, które wyznaczą kierunek oraz kształt brwi idealnie pasujących do twarzy klientki. Następnie, na powstały obrys brwi nakładana jest henna pudrowa – specjalnie przygotowany preparat, dostosowany do urody i odcienia włosów klientki. Podczas trwania zabiegu preparat dokłada się kilkukrotnie, co potęguje moc przenikania pigmentu przez włosy na skórę. W efekcie, pudrowa henna utrzymuje się dłużej niż jej klasyczne poprzedniczki. Mój zabieg Perfect Brows, z pomocą profesjonalnej henny sprawi, że będziesz cieszyć się efektem pięknych brwi na Twojej skórze około 14 dni, a na włosie od czterech do sześciu tygodni. Cena zabiegu to 80zł, co sprawia, że jest zdecydowanie bardziej dostępnym zabiegiem dla każdej z nas. Usługa trwa dłużej niż w przypadku zwykłej henny – nawet do półtora godziny, w zależności od kształtu i efektu, jaki staramy się osiągnąć.