KURSY

W zależności od twoich umiejętności oraz celów przygotowałam dla ciebie specjalne kursy dotyczące wizażu:

Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu, postanowiłam poszerzyć swoje usługi o kursy indywidualne makijażu oraz wizażu. Kurs makijażu będzie doskonałą inwestycją dla osób, które chcą nauczyć się samodzielnie wykonywać swój makijaż na możliwie jak najwyższym poziomie. Moja druga propozycja – kurs wizażu, nauczy Cię podstaw pracy przy sesjach zdjęciowych i otworzy ścieżkę kariery do dalszego rozwoju i budowania profesjonalnego portfolio.

Kurs dla każdej z nas

Każda z nas chce wyglądać pięknie na co dzień, nie tylko podczas wyjątkowych wydarzeń. Dlatego powstało moje szkolenie makijażowe, indywidualna propozycja dla każdej zainteresowanej pięknym wyglądem kobiety, niezależnie od wieku czy stopnia zaawansowania w makijażu. Pomogę Ci zorganizować odpowiednią dla Twojej skóry i trybu życia kosmetyczkę, zasugeruję wygodniejsze i bardziej efektywne rozwiązania oraz nauczę prawidłowej techniki zgodnej z Twoim typem urody. W ramach szkolenia możesz wybrać naukę makijażu dziennego lub wieczorowego, przez które przejdziemy razem od podstaw aż po wykończenie. Wspólne wypracujemy najlepszą bazę makijażu twarzy i pokażę Ci, jak prawidłowo pracować nad ramą twarzy – brwiami. Zaprezentuje Ci sztukę rysowania kresek eyelinerem oraz przyklejania kępek rzęs. Zapewniam Cię, że z prawidłową techniką okaże się to łatwiejsze niż myślałaś. Dzięki mojemu kursowi makijażu i poznanymi na nim trikami, codzienne przygotowywanie się do wyjścia zacznie sprawiać Ci niesamowitą przyjemność. Cena kursu makijażu to koszt jednego, profesjonalnego kosmetyku dostępnego w znanych drogeriach kosmetycznych. Jest to dla Ciebie niesamowita oszczędność czasu i pieniędzy, wydanych na liczne próby dostosowania kosmetyków samodzielnie. Podczas mojego indywidualnego kursu makijażu zapewniam wszystkie materiały szkoleniowe i dziesiątki wartościowych porad.

Kursy dla przyszłych makijażystów

Oprócz współpracy z klientami indywidualnymi, prowadzę również kursy dla osób chcących rozpocząć profesjonalną karierę w zawodzie wizażysty. Z chęcią przeprowadzę Cię przez trudne początki na rynku, podzielę się swoim prywatnym doświadczeniem zebranym przez lata, abyś nie musiała powielać podstawowych błędów i poznała profesjonalne triki, które ułatwią i przyśpieszą Twoją pracę.

Jeśli dopiero zaczynasz interesować się makijażem i chciałabyś sprawdzić, czy taka droga kariery jest dla Ciebie, zapraszam Cię na moje warsztaty makijażu – Zostań Wizażystą Basic. Kurs ten przeznaczony jest dla początkujących makijażystów, ale również dla osób, które interesują się konkretną techniką makijażu. Podczas szkolenia z makijażu przeprowadzę Cię krótko przez podstawy pracy wizażysty oraz postępowanie z klientem. Wskażę, co powinien zawierać Twój pierwszy kufer oraz jak najefektywniej i najszybciej dobrać kolory oraz produkty indywidualnie pod potrzeby klienta. Oprócz nauki wybranej techniki, pokażę Ci jak dobrze robić zdjęcia swoich prac, aby budować profesjonalne portfolio oraz wytłumaczę wagę social mediów w naszym zawodzie.

Jeśli jednak jednodniowy kurs makijażu to dla Ciebie za mało, interesujesz się makijażem od dawna, a może nawet masz za sobą pierwsze sesje zdjęciowe i wiążesz przyszłość z zawodem wizażysty – polecam Ci mój zaawansowany, aż trzy dniowy kurs Zostań Wizażystą Pro. Ten kurs wizażu jest pełen praktyki i interesującej teorii, której nie znajdziesz na stronach internetowych. Nauczę Cię nie tylko wykonywania makijaży wieczorowych i wyjściowych, ale również obecnie bardzo popularnej techniki makijażu rozświetlającego oraz pracy z cerą dojrzałą. Szczegółowo omówimy wykonanie makijażu ślubnego, a zdobyta wiedza i umiejętności ułatwią Ci pozyskanie zleceń.