PAKIETY WYJAZDOWE

To ekskluzywna usługa na wyłączność w której to ja przyjadę do Ciebie !

Pakiet obejmuje :

Warunki rezerwacji

Podstawą do rezerwacji terminu jest podpisanie umowy oraz wpłacenie zadatku w w ciągu trzech dni roboczych od dnia zapisu.
-Zadatek jest formą opłaty rezerwacyjnej.
-Z każdą Klientką jest podpisywana umowa.
-W przypadku zmiany ilości osób na mniejszą cena NIE ulega zmianie.

Oferta:

W mojej ofercie znajdziecie również opcje dojazdu do siebie przy wyborze Pakietu Ślubnego Pakiet dojazdowy :

Pakiet dojazdowy :

Makijaż jest sztuką, którą trzeba poczuć w swoim sercu. Nie każda z nas została obdarzona talentem artystycznym i zdolnościami plastycznymi, ale zapewne większość posiada w sobie zmysł piękna. W odpowiedzi na kobiece potrzeby stworzyłam własną markę- studio, które troszczy się nie tylko o nieskazitelny makijaż, ale także o samopoczucie klientki. Dzięki naszemu podejściu, makijaż nie będzie maską zakrywającą Twoją osobowość. Tworzymy z myślą o Tobie i Twoich potrzebach, a nie na Tobie i przez Ciebie. Makijaż powinien być więc swoistą wisienką na torcie całej kompozycji osobowości. Pamiętajmy jednak, że tylko prawidłowo wykonany make-up, pozwoli na podkreślenie walorów kobiecego piękna i ukrycie ewentualnych mankamentów.

Moja oferta?

Zbliża się ważny wieczór, uroczystość lub spotkanie? A może marzy Ci się niezapomniana sesja zdjęciowa w blasku fleszy? Każda z nas lubi wyglądać pięknie i wyjątkowo, Odpowiedni makijaż na pewno uwydatni Twoje atuty i sprawi, że będziesz czuć się wspaniale.

  • makijaż ślubny to niezbędny punkt i powód zmartwienia każdej panny młodej. W zależności od wizji i możliwości klientki zawsze rozpoczynamy od konsultacji i omówienia pożądanego efektu końcowego. To Ty decydujesz czy spotkamy się w studio czy w Twoim domu. Możesz też zdecydować o wykonaniu makijażu próbnego. Na co stawiam w makijażu na wesele? Naturalność, nieskazitelność cery i lekkość. Subtelność połączona z bieżącymi trendami skutecznie wzbudzi podziw wszystkich gości.
  • makijaż wieczorowy budzi w większości kobiet przerażenie przed upokorzeniem lub modowym faux pas. Wymagające warunki długich imprez nocnych, mocne światła i lejący się pot stanowią mieszankę wybuchową. Nasza wiedza oraz umiejętności nie tylko pozwolą zapobiec katastrofie, ale stworzą z Ciebie królową parkietu. Mocne oko, podkreślone usta i konturowanie twarzy podkreślą osobowość i dotrzymają Ci kroku przez wiele tanecznych godzin.
  • makijaż artystyczny to prawdziwe wyzwanie dla amatorów makijażu. Oddając się w nasze profesjonalne ręce możesz być pewna powodzenia każdej sesji zdjęciowej. Makijaż jest sztuką wyboru, wyczucia i wysokiej świadomości. Dusza artysty przeniesiona na kobiecą twarz oraz ciało znakomicie podkreśli proporcje, doda zdjęciom charakteru i wyrazu. Jeśli nie boisz się dać ponieść wyobraźni, u nas będziesz czuć się bezpiecznie.

Nie tylko od zadań specjalnych

Sztuką jest nie tylko stworzenie czegoś niezmiernie oryginalnego, niekonwencjonalnego. W naszym pakiecie znajdziesz również możliwość wykonania makijażu dziennego. Subtelne podkreślenie naturalnego piękna jest równie istotne dla naszego samopoczucia. Nienaturalny efekt maski, odcinającego się podkładu, rozmazanego tuszu lub opadających cieni do powiek możesz odesłać w niepamięć. Oddając się w nasze ręce możesz uzyskać efekt “make up- no make up”.

Coś więcej niż makijaż

Oferujemy nie tylko perfekcyjne makijaże, ale i przyjazną atmosferę. Specjalnie dla naszych klientek stworzyłyśmy pakiety dla większych ilości osób w zależności od formy dojazdu. Potrzebujesz szkolenia, aby stać się samowystarczalną lub wzbogacić swoje umiejętności? Nie mogłaś trafić lepiej! Oddaj się w ręce specjalistek- oddaj się w nasze ręce.